baloo - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Baloo Search
ca: Cerca del Baloo

en: A tool to search through the files indexed by Baloo
ca: Una eina per a cercar pels fitxers indexats pel Baloo

en: The maximum number of results
ca: El nombre màxim de resultats

en: limit
ca: límit

en: Offset from which to start the search
ca: Desplaçament des del qual començar la cerca

en: offset
ca: desplaçament

en: Type of data to be searched
ca: Tipus de dades a cercar

en: Limit search to specified directory
ca: Limita la cerca al directori especificat

en: directory
ca: directori

en: Show document IDs
ca: Mostra els ID dels documents

en: Sorting criteria
ca: Criteri d'ordenació

en: query
ca: consulta

en: List of words to query for
ca: Llista de les paraules a consultar

en: %1 is not a valid directory
ca: %1 no és un directori vàlid

en: Using canonical path '%1' for '%2'
ca: S'està utilitzant el camí canònic «%1» per a «%2»

en: Elapsed: %1 msecs
ca: Transcorregut; %1 ms
