baloo - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
el: Σύνολο: %1, Μη προσβάσιμα: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
el: Σύνολο: %1, Αγνοημένα: %2, Προσβάσιμα: %3, Μη προσβάσιμα: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
el: Βρέθηκαν %1 ταιριάσματα σε %2 συσκευές

en: Removing:
el: Διαγραφή:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
el: Αφαιρέθηκαν: %1, Σύνολο: %2, Αγνοήθηκαν: %3

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Idle
el: Αδρανές

en: Suspended
el: Σε αναστολή

en: Initial Indexing
el: Αρχική δεικτοδότηση

en: Indexing new files
el: Δεικτοδότηση νέων αρχείων

en: Indexing modified files
el: Δεικτοδότηση τροποποιημένων αρχείων

en: Indexing Extended Attributes
el: Δεικτοδότηση εκτεταμένων ιδιοτήτων

en: Indexing file content
el: Δεικτοδότηση περιεχομένου αρχείων

en: Checking for unindexed files
el: Έλεγχος για μη δεικτοδοτημένα αρχεία

en: Checking for stale index entries
el: Έλεγχος για στάσιμες εγγραφές δείκτη

en: Idle (Powersave)
el: Σε αδράνεια (Εξοικονόμηση ενέργειας)

en: Not Running
el: Δεν εκτελείται

en: Starting
el: Έναρξη
