baloo - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Baloo Show
he: הצגה עם Baloo

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
he: מציג הנתונים של Baloo - כלי לניפוי תקלות

en: (c) 2012, Vishesh Handa
he: (c) 2012, וישש האנדה

en: Urls, document ids or inodes of the files
he: כתובות, מזהי מסמכים או inodes של הקבצים

en: Print internal info
he: הצגת מידע פנימי

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
he: הארגומנטים מפוענחים כמספרי inode (דורש ‎-d)

en: Device id for the files
he: מזהה התקן הקבצים

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
he: שגיאה: ‎-i דורש ציון התקן (‎-d <deviceId>‎)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
he: אי אפשר לפתוח את המפתח של Baloo. נא להריץ את „%1” כדי לראות אם Baloo פעיל ועובד.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
he: מזהי המסמכים של מסד הנתונים של Baloo ומערכת הקבצים שונים:

en: %1: Not a valid url or document id
he: %1: לא כתובת או מזהה מסמך תקניים

en: %1: Failed to parse inode number
he: %1: פענוח מספר ה־inode נכשל

en: %1: No index information found
he: %1: לא נמצאו פרטי מפתח

en: Internal Info
he: מידע פנימי

en: File Name Terms: %1
he: ביטויי שמות הקובץ: %1

en: %1 Terms: %2
he: ביטויי %1‏: %2

en: Plain Text Terms: %1
he: ביטויי טקסט פשוט: %1

en: Property Terms: %1
he: ביטויי מאפיינים: %1

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
he: שגיאה פנימית - %1
