baloo - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
lt: Iš viso: %1, Nepasiekiama: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
lt: Iš viso: %1, Nepaisoma: %2, Pasiekiama: %3, Nepasiekiama: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
lt: Rasta %1, atitinkančių %2 įrenginiuose

en: IgnoredSymbolicLink:
lt: Nepaisoma simbolinė nuoroda:

en: Removing:
lt: Šalinama:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
lt: Pašalinta: %1, Iš viso: %2, Nepaisoma: %3

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Idle
lt: Neveiklus

en: Suspended
lt: Pristabdytas

en: Initial Indexing
lt: Pradinis indeksavimas

en: Indexing new files
lt: Indeksuojami nauji failai

en: Indexing modified files
lt: Indeksuojami modifikuoti failai

en: Indexing Extended Attributes
lt: Indeksuojami išplėstiniai atributai

en: Indexing file content
lt: Indeksuojamas failų turinys

en: Checking for unindexed files
lt: Tikrinama, ar yra neindeksuotų failų

en: Checking for stale index entries
lt: Tikrinama, ar yra pasenusiųjų indeksavimo įrašų

en: Idle (Powersave)
lt: Neveiklus (Energijos taupymas)

en: Not Running
lt: Neveikia

en: Starting
lt: Pradedama
