baloo - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
lv: Kopā: %1, nav pieejams: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
lv: Kopā: %1, ignorēts: %2, pieejams: %3, nav pieejams: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
lv: Atrada %1 atbilstības %2 ierīcēs

en: IgnoredSymbolicLink:
lv: Ignorēta simboliskā saite:

en: Removing:
lv: Noņem:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
lv: Noņemts: %1, kopā: %2, ignorēts: %3

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Idle
lv: Dīkstāvē

en: Suspended
lv: Iesnaudināts

en: Initial Indexing
lv: Sākotnējā indeksēšana

en: Indexing new files
lv: Indeksē jaunas datnes

en: Indexing modified files
lv: Indeksē izmainītas datnes

en: Indexing Extended Attributes
lv: Indeksē paplašinātos atribūtus

en: Indexing file content
lv: Indeksē datņu saturu

en: Checking for unindexed files
lv: Meklē neindeksētās datnes

en: Checking for stale index entries
lv: Pārbauda novecojušus indeksa ierakstus

en: Idle (Powersave)
lv: Dīkstāvē (jaudas taupīšana)

en: Not Running
lv: Nav palaists

en: Starting
lv: Ieslēdzas
