baloo - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Baloo Search
lv: „Baloo“ meklēšana

en: A tool to search through the files indexed by Baloo
lv: Rīks „Baloo“ indeksēto datņu meklēšanai

en: The maximum number of results
lv: Maksimālais rezultātu skaits

en: limit
lv: ierobežojums

en: Offset from which to start the search
lv: Nobīde, no kuras sākt meklēšanu

en: offset
lv: nobīds

en: Type of data to be searched
lv: Meklējamo datu tips

en: Limit search to specified directory
lv: Meklēšanu ierobežot līdz noteiktam direktorijam

en: directory
lv: direktorijs

en: Show document IDs
lv: Parādīt dokumenta ID

en: Sorting criteria
lv: Kārtošanas kritērijs

en: query
lv: vaicājums

en: List of words to query for
lv: Vārdu saraksts vaicājumam

en: %1 is not a valid directory
lv: %1 nav derīgs direktorijs

en: Using canonical path '%1' for '%2'
lv: Izmantot kanonisko ceļu „%1“ priekš „%2“

en: Elapsed: %1 msecs
lv: Pagājušais laiks: %1 sek.
