baloo - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
lv: „Baloo“ datu skatītājs — atkļūdošanas rīks

en: Urls, document ids or inodes of the files
lv: Saites, dokumenta id vai datņu inodes

en: Print internal info
lv: Parādīt iekšējo informāciju

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
lv: Argumenti tiek saprasti kā inodes numuri (jānorāda -d)

en: Device id for the files
lv: Ierīces ID datnēm

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
lv: Kļūda: -i pieprasa specifisku ierīci (-d <deviceid>)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
lv: „Baloo“ indeksu neizdodas atvērt. Palaidiet „%1“, lai redzētu, vai „Baloo“ ir ieslēgts un strādā.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
lv: Baloo datubāzes dokumenta ID un datņu sistēmā atšķiras:

en: %1: Not a valid url or document id
lv: %1: nav derīgas url vai dokumenta id

en: %1: Failed to parse inode number
lv: %1: neizdevās parsēt inodes numuru

en: %1: No index information found
lv: %1: nav atrasta indeksa informācija

en: Internal Info
lv: Iekšējā informācija

en: File Name Terms: %1
lv: Datnes nosaukuma noteikumi: %1

en: %1 Terms: %2
lv: %1 noteikumi: %2

en: Plain Text Terms: %1
lv: Vienkārša teksta noteikumi: %1

en: Property Terms: %1
lv: Īpašības noteikumi: %1

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
lv: Iekšējā kļūda — %1
