baloo - en to lv translation catalogue (80 entries)

en: Immediately clear entries from the index
lv: Nekavējoties notīra ierakstus indeksā

en: Manipulate the Baloo configuration
lv: Mainīt „Baloo“ konfigurāciju

en: The config command can be used to manipulate the Baloo Configuration
lv: „config“ komanda ļauj mainīt Baloo konfigurāciju

en: Usage: balooctl config <command>
lv: Lietošana: balooctl config <command>

en: Possible Commands:
lv: Iespējamās komandas:

en: Add a value to config parameter
lv: Pievienot „config“ parametra vērtību

en: Remove a value from a config parameter
lv: Noņemt „config“ parametra vērtību

en: Show the value of a config parameter
lv: Parādīt „config“ parametra vērtību

en: Set the value of a config parameter
lv: Iestatīt „config“ parametra vērtību

en: Display this help menu
lv: Parādīt šo palīdzības izvēlni

en: The following configuration options may be listed:
lv: Uzskaitāmas šādas konfigurācijas iespējas:

en: Controls if Baloo indexes hidden files and folders
lv: Kontrolē, vai „Baloo“ indeksē paslēptas datnes un mapes

en: Controls if Baloo indexes file content
lv: Kontrolē, vai „Baloo“ indeksē datņu saturu

en: The list of folders which Baloo indexes
lv: „Baloo“ indeksējamo mapju saraksts

en: The list of folders which Baloo will never index
lv: „Baloo“ nekad neindeksēto mapju saraksts

en: The list of filters which are used to exclude files
lv: Filtru saraksts datņu ignorēšanai

en: The list of mimetypes which are used to exclude files
lv: MIME tipu saraksts datņu ignorēšanai

en: Config parameter could not be found
lv: „config“ parametrs nav atrasts

en: The following configuration options may be modified:
lv: Modificējamas ir šīs konfigurācijas iespējas:

en: A folder must be provided
lv: Jānorāda mape

en: %1 is not in the list of include folders
lv: „%1“ nav iekļauto mapju sarakstā

en: %1 is not in the list of exclude folders
lv: „%1“ nav ignorēto mapju sarakstā

en: A filter must be provided
lv: Jānorāda filtrs

en: %1 is not in list of exclude filters
lv: „%1“ nav ignorēto filtru sarakstā

en: A mimetype must be provided
lv: Jānorāda MIME tips

en: %1 is not in list of exclude mimetypes
lv: „%1“ nav ignorēto MIME tipu sarakstā

en: Path does not exist
lv: Šāds ceļš neeksistē

en: Path is not a directory
lv: Ceļš nav direktorijs

en: %1 is already in the list of include folders
lv: „%1“ jau ir iekļauto mapju sarakstā

en: %1 is in the list of exclude folders
lv: „%1“ ir ignorēto mapju sarakstā

en: %1 is already in the list of exclude folders
lv: „%1“ ir ignorēto mapju sarakstā

en: Exclude filter is already in the list
lv: Ignorēšanas filtrs jau ir sarakstā

en: Exclude mimetype is already in the list
lv: Ignorēšanas MIME tips jau ir sarakstā

en: A value must be provided
lv: Jānorāda vērtība

en: Invalid value
lv: Nederīga vērtība

en: Immediately index files
lv: Nekavējoties indeksē datnes

en: The command to execute
lv: Izpildāmā komanda

en: Print the status of the indexer
lv: Parādīt ekrānā indeksētāja statusu

en: Enable the file indexer
lv: Ieslēgt datņu indeksētāju

en: Disable the file indexer
lv: Izslēgt datņu indeksētāju

en: Remove the index database
lv: Noņemt indeksa datubāzi

en: Suspend the file indexer
lv: Apturēt datņu indeksētāju

en: Resume the file indexer
lv: Atsākt datņu indeksētāja darbību

en: Check for any unindexed files and index them
lv: Pārbaudīt neindeksētās datnes un tās indeksēt

en: Index the specified files
lv: Indeksēt norādītās datnes

en: Forget the specified files
lv: Aizmirst norādītās datnes

en: Modify the Baloo configuration
lv: Mainīt „Baloo“ konfigurāciju

en: Monitor the file indexer
lv: Pārraudzīt datņu indeksētāju

en: Display the disk space used by index
lv: Parādīt indeksa izmantoto vietu uz diska

en: Display files which could not be indexed
lv: Parādīt datnes, kuras neizdevās indeksēt

[ctx: Format to use for status command, %1|%2|%3 are option values, %4 is a CLI command]
en: Output format <%1|%2|%3>.
    The default format is "%1".
    Only applies to "%4"
lv: Izvades formāts <%1|%2|%3>.
    Noklusējuma formāts ir s „%1“.
    Piemērojams tikai „%4“

en: format
lv: formāts

en: Press ctrl+c to stop monitoring
lv: Spiediet CTRL+C, lai apturētu pārraudzīšanu

en: Waiting for file indexer to start
lv: Gaida datņu indeksētāja ieslēgšanu

en: Press Ctrl+C to stop monitoring
lv: Spiediet CTRL+C, lai apturētu pārraudzīšanu

en: File indexer is running
lv: Datņu indeksētājs darbojas

[ctx: currently indexed file]
en: Indexing: %1
lv: Indeksē: %1

en: CLI interface for monitoring Baloo
lv: Komandrindas saskarne „Baloo“ pārraudzīšanai

en: Print the status of the Indexer
lv: Izdrukāt ekrānā Indeksētāja statusu

en: File ignored
lv: Datne ir ignorēta

en: Basic Indexing: Disabled
lv: Pamata indeksēšana: Izslēgta

en: Basic Indexing: Scheduled
lv: Pamata indeksēšana: Ieplānota

en: Basic Indexing: Done
lv: Pamata indeksēšana: Pabeigta

en: Content Indexing: Scheduled
lv: Satura indeksēšana: Ieplānota

en: Content Indexing: Failed
lv: Satura indeksēšana: Neizdevās

en: Content Indexing: Done
lv: Satura indeksēšana: Pabeigta

en: Ignoring non-existent file %1
lv: Ignorē neeksistējošu datni %1

en: Ignoring symlink/special file %1
lv: Ignorē simbolisko saiti/speciālo datni %1

en: File: %1
lv: Datne: %1

en: Output format "%1" is invalid, use one of:
lv: Izvades formāts „%1“ nav derīgs, izmantojiet kādu no:

en: Baloo is currently disabled. To enable, please run %1
lv: „Baloo“ šobrīd ir izslēgts. Lai to ieslēgtu, palaidiet „%1“

en: Baloo Index could not be opened
lv: „Baloo“ indeksu neizdodas atvērt

en: Baloo File Indexer is running
lv: „Baloo“ datņu indeksētājs šobrīd darbojas

en: Indexer state: %1
lv: Indeksētāja stāvoklis: %1

en: Baloo File Indexer is not running
lv: „Baloo“ datņu indeksētājs nedarbojas

en: Total files indexed: %1
lv: Indeksēto datņu kopskaits: %1

en: Files waiting for content indexing: %1
lv: Datnes gaida satura indeksēšanu: %1

en: Files failed to index: %1
lv: Datnes, ko neizdevās indeksēt: %1

en: Current size of index is %1
lv: Pašreizējais indeksa izmērs: %1

en: Index does not exist yet
lv: Indekss vēl nav izveidots
