baloo - en to tg translation catalogue (17 entries)

en: Baloo Show
tg: Намоиши Baloo

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
tg: Намоишгари иттилооти Baloo - Абзори ислоҳи нуқсонҳо

en: (c) 2012, Vishesh Handa
tg: (c) 2012, Вишеш Ханда (Vishesh Handa

en: Urls, document ids or inodes of the files
tg: Нишониҳои Url, рақамҳои мушаххаси ҳуҷҷат ё гиреҳи намоябандии файлҳо

en: Print internal info
tg: Чоп кардани иттилооти дохилӣ

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
tg: Нишонҳо ҳамчун рақамҳои гиреҳи намоябандӣ дониста мешаванд (-d -ро талаб мекунад)

en: Device id for the files
tg: Рақами мушаххаси дастгоҳ барои файлҳо

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
tg: Хато: -i муайянкунии дастгоҳеро талаб мекунад (-d <рақами мушаххаси дастгоҳ>)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
tg: Намоябандии Baloo кушода намешавад. Барои дидани он ки вазъияти Baloo фаъол ё ғайрифаъол бошад, фармони "%1"-ро иҷро намоед.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
tg: Рақамҳои мушаххаси ҳуҷҷати пойгоҳи иттилоотии Baloo ва низоми файлҳо фарқ мекунанд:

en: %1: Not a valid url or document id
tg: %1: Нишонии url ё рақами мушаххаси ҳуҷҷати дуруст намебошад

en: %1: Failed to parse inode number
tg: %1: Таҷзиякунии рақами гиреҳи намоябандӣ қатъ шуд

en: %1: No index information found
tg: %1: Ягон иттилооти намоябандӣ ёфт нашуд

en: Internal Info
tg: Иттилооти дохилӣ

en: File Name Terms: %1
tg: Шартҳои номи файл: %1

en: %1 Terms: %2
tg: Шартҳои %1: %2

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
tg: Хатои дохилӣ - %1
