kio4 - en to ug translation catalogue (38 entries)

[ctx: KBookmark|Bookmark separator]
en: --- separator ---
ug: --- ئايرىغۇچ---

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
ug: %1 دا خەتكۈشنى ساقلىيالمايدۇ. مەلۇم قىلغان خاتالىق: %2. خاتالىق ئۇچۇرى بىرلا قېتىم كۆرۈنىدۇ. خاتالىق كېلىپ چىقىشنىڭ سەۋەبىنى تېزلىكتە ئوڭلاش زۆرۈر چۈنكى قاتتىق دىسكا توشۇپ كەتكەندەك تۇرىدۇ.

[ctx: QObject|]
en: keditbookmarks could not be started
ug: keditbookmarks نى قوزغىتالمىدى

[ctx: QObject|]
en: The keditbookmarks executable was not found
ug: keditbookmarks ئىجراچان پىروگرامما تېپىلمىدى

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Add Bookmark Here
ug: بۇ جايغا خەتكۈش قوش

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Bookmark Editor
ug: قىسقۇچنى خەتكۈش تەھرىرلىگۈچتە ئاچ

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Delete Folder
ug: قىسقۇچ ئۆچۈر

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Properties
ug: خاسلىق

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Copy Link Address
ug: ئۇلانما ئادرېسىنى كۆچۈر

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Delete Bookmark
ug: خەتكۈش ئۆچۈر

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Tabs
ug: قىسقۇچنى بەتكۈچتە ئاچ

[ctx: KBookmarkContextMenu|@info]
en: Cannot add bookmark with empty URL.
ug: بوش تور ئادرېسىنى خەتكۈشكە قوشالمايدۇ.

[ctx: KBookmarkContextMenu|@title:window]
en: Bookmark Folder Deletion
ug: خەتكۈش بالداقنى ئۆچۈر

[ctx: KBookmarkContextMenu|@title:window]
en: Bookmark Deletion
ug: خەتكۈش ئۆچۈر

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
ug: خەتكۈش قىسقۇچ «%1»نى راستتىنلا چىقىرىۋېتەمسىز؟

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
ug: «%1» خەتكۈشنى راستتىنلا چىقىرىۋېتەمسىز؟

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Name:
ug: ئاتى:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Location:
ug: ئورنى:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Comment:
ug: ئىزاھات:

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Update
ug: يېڭىلا

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Bookmark Properties
ug: خەتكۈش خاسلىقى

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: &New Folder…
ug: يېڭى قىسقۇچ(&N)…

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Add
ug: قوش

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmark
ug: خەتكۈش قوش

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmarks
ug: خەتكۈش قوش

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Select Folder
ug: قىسقۇچ تاللا

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: New Folder
ug: يېڭى قىسقۇچ

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder
ug: يېڭى خەتكۈش قىسقۇچى قۇرىدۇ

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
ug: %1 دا يېڭى خەتكۈش قىسقۇچى قۇرىدۇ

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: New folder:
ug: يېڭى قىسقۇچ:

[ctx: KBookmarkDialog|name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
ug: خەتكۈش

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Tabs
ug: قىسقۇچنى بەتكۈچتە ئاچ

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Open all bookmarks in this folder as a new tab
ug: بۇ قىسقۇچتىكى ھەممە خەتكۈشنى يېڭى بىر بەتكۈچتە ئاچىدۇ

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: Bookmark Tabs as Folder…
ug: بەتكۈچنى خەتكۈش قىسقۇچقا قوش…

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Add a folder of bookmarks for all open tabs
ug: ئېچىلغان ھەممە بەتكۈچكە خەتكۈش قىسقۇچى قوشىدۇ

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Edit your bookmark collection in a separate window
ug: باشقا بىر كۆزنەكتە خەتكۈش توپلىمىڭىزنى تەھرىرلەيدۇ

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: New Bookmark Folder…
ug: يېڭى خەتكۈش قىسقۇچى…

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Create a new bookmark folder in this menu
ug: بۇ تىزىملىكتە يېڭى بىر خەتكۈش قىسقۇچى قۇرىدۇ
