kcmutils - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: A tool to start single system settings modules
bg: Инструмент за стартиране на единични модули за системни настройки

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: List all possible modules
bg: Списък на всички възможни модули

en: Configuration module to open
bg: Конфигурационен модул за отваряне

en: Space separated arguments for the module
bg: Аргументи за модула, отделени с интервал

en: Use a specific icon for the window
bg: Използване на конкретна икона за прозореца

en: Use a specific caption for the window
bg: Използване на конкретен надпис за прозореца

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
bg: Показване на индикатор, когато настройките са се променили от стойността си по подразбиране

en: The following modules are available:
bg: Налични са следните модули:

en: No description available
bg: Няма налично описание
