kcmutils - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: A tool to start single system settings modules
ca: Una eina per a iniciar mòduls individuals per a la configuració del sistema

en: Maintainer
ca: Mantenidor

en: List all possible modules
ca: Llista tots els mòduls possibles

en: Configuration module to open
ca: Mòdul de configuració a obrir

en: Space separated arguments for the module
ca: Arguments separats per espais per al mòdul

en: Use a specific icon for the window
ca: Usa una icona específica per a la finestra

en: Use a specific caption for the window
ca: Usa una llegenda específica per a la finestra

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
ca: Mostra un indicador quan els paràmetres de configuració hagin canviat dels seus valors predeterminats

en: The following modules are available:
ca: Hi ha disponibles els mòduls següents:

en: No description available
ca: No hi ha disponible cap descripció
