kcmutils - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
cs: Nástroj pro spuštění jednotlivých ovládacích modulů

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
cs: (c) 1999-2023, Vývojáři KDE

en: Maintainer
cs: Správce

en: List all possible modules
cs: Vypsat dostupné moduly

en: Configuration module to open
cs: Konfigurační modul k otevření

en: Space separated arguments for the module
cs: Argumenty pro modul oddělené mezerou

en: Use a specific icon for the window
cs: Použít pro okno vlastní ikonu

en: Use a specific caption for the window
cs: Použít pro okno vlastní nadpis

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
cs: Zobrazit indikátor změny výchozí hodnoty v nastavení

en: The following modules are available:
cs: Jsou dostupné tyto moduly:

en: No description available
cs: Popis není dostupný
