kcmutils - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
eo: <qt><p>Eblaj kialoj:<ul><li>Eraro okazis dum via lasta sistemaktualigo, kiu orfigis stirmodulon</li><li>Vi havas malnovajn modulojn de eksteraj liverantoj en la komputilo</li></ul></p><p>Kontrolu atente ĉi tiujn erojn kaj provu forigi la modulon nomitan en la erarmesaĝo. Se tio malsukcesas, konsideru kontakti vian distribuanton aŭ pakaĵanton.</p></qt>

en: The module %1 is disabled.
eo: La modulo %1 estas malŝaltita.

en: The module has been disabled by the system administrator.
eo: La modulo estis malebligata far le sistemadministranto.

en: Error loading QML file.
eo: Eraro dum lego de QML-dosiero.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
eo: La dokumento de la aktuala modulo ŝanĝis.
    Ĉu vi volas apliki la ŝanĝojn aŭ ignori ilin?

en: Apply Settings
eo: Apliki agordojn

en: Configure
eo: Agordi

en: Search…
eo: Serĉi…

en: About
eo: Pri

[ctx: @action:button]
en: Show Contextual Help
eo: Montri kuntekstan helpon

[ctx: @info:tooltip]
en: About
eo: Pri

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
eo: Agordi…

en: No matches
eo: Neniuj kongruoj

en: No plugins found
eo: Ne troveblas kromprogramoj

en: Copyright
eo: Kopirajto

en: License:
eo: Permesilo:

en: Authors
eo: Aŭtoroj

en: Credits
eo: Aprezoj

en: Translators
eo: Tradukistoj

en: Send an email to %1
eo: Sendi retleteron al %1

en: No items found
eo: Trovis neniujn erojn

en: Could not find resource '%1'
eo: Ne povis trovi rimedon '%1'
