kcmutils - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: A tool to start single system settings modules
eo: Ilo por komenci modulojn de unuopaj sistemaj agordoj

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
eo: (c) 1999-2023, La KDE-Programistoj

en: Maintainer
eo: Prizorganto

en: Matthias Ettrich
eo: Matiaso Ettrich

en: Waldo Bastian
eo: Valdo Bastian

en: List all possible modules
eo: Listigi ĉiujn eblajn modulojn

en: Configuration module to open
eo: Agorda modulo por malfermi

en: Space separated arguments for the module
eo: Argumentoj por la modulo

en: Use a specific icon for the window
eo: Uzi specifan piktogramon por la fenestro

en: Use a specific caption for the window
eo: Uzi specifan bildotekston por la fenestro

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
eo: Montri indikilon kiam agordo ŝanĝiĝis de sia defaŭlta valoro

en: The following modules are available:
eo: La jenaj moduloj disponeblas:

en: No description available
eo: Neniu priskribo havebla
