kcmutils - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
eu: Sistema-ezarpenetako moduluak banaka abiarazteko tresna bat

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
eu: (c) 1999-2023, KDE garatzaileak

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: List all possible modules
eu: Zerrendatu modulu posible guztiak

en: Configuration module to open
eu: Ireki beharreko konfigurazio-modulua

en: Space separated arguments for the module
eu: Modulurako, zuriune bidez banatutako argumentuak

en: Use a specific icon for the window
eu: Leihorako ikono zehatz bat erabili

en: Use a specific caption for the window
eu: Leihorako legenda zehatz bat erabili

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
eu: Erakutsi adierazle bat ezarpenak haien balio lehenetsietatik aldatu direnean

en: The following modules are available:
eu: Ondoko moduluak erabilgarri daude:

en: No description available
eu: Ez dago azalpenik
