kcmutils - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
gl: Unha ferramenta para iniciar módulos de configuración do sistema por separado.

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
gl: © 1999-2023 Persoas desenvolvedoras de KDE

en: Maintainer
gl: Mantemento

en: List all possible modules
gl: Listar todos os módulos posíbeis

en: Configuration module to open
gl: Módulo de configuración para abrir

en: Space separated arguments for the module
gl: Argumentos para o módulo separados por espazos

en: Use a specific icon for the window
gl: Usar unha icona específica para a xanela.

en: Use a specific caption for the window
gl: Usar un título específico para a xanela.

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
gl: Amosar un indicador cando as opcións cambiasen con respecto ao seu valor predeterminado.

en: The following modules are available:
gl: Están dispoñíbeis os seguintes módulos:

en: No description available
gl: Non hai ningunha descrición dispoñíbel
