kcmutils - en to he translation catalogue (17 entries)

en: A tool to start single system settings modules
he: כלי להפעלת מודול הגדרות מערכת

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
he: (c) 1999‏-2023, מפתחי KDE

en: Frans Englich
he: פראנס אנגליש

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Daniel Molkentin
he: דינאל מולקנטין

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
he: מתיאס הולצר-קלופּפל

en: Matthias Elter
he: מתיאס אלטר

en: Matthias Ettrich
he: מתיאס אטריק

en: Waldo Bastian
he: ולדו בסטיאן

en: List all possible modules
he: הצגת כל המודולים הקיימים

en: Configuration module to open
he: מודול הגדרות לפתיחה

en: Space separated arguments for the module
he: ארגומנטים למודול מופרדים בפסיקים

en: Use a specific icon for the window
he: להשתמש בסמל מסוים לחלון

en: Use a specific caption for the window
he: להשתמש בכותרת מסוימת לחלון

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
he: להציג מחוון כאשר ההגדרות השתנו לעומת ערך ברירת המחדל שלהם

en: The following modules are available:
he: המודולים הבאים זמינים:

en: No description available
he: אין תיאור זמין
