kcmutils - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
hu: Segédprogram önálló rendszerbeállítás-modulok indításához

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
hu: © A KDE fejlesztői, 1999-2023.

en: Maintainer
hu: Karbantartó

en: List all possible modules
hu: Az összes lehetséges modul listázása

en: Configuration module to open
hu: A megnyitandó beállítómodul

en: Space separated arguments for the module
hu: Szóközzel elválasztott argumentumok a modulhoz

en: Use a specific icon for the window
hu: Megadott ikon használata az ablakhoz

en: Use a specific caption for the window
hu: Megadott felirat használata az ablakhoz

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
hu: Jelző megjelenítése, ha a beállítások alapértelmezett értékei megváltoztak

en: The following modules are available:
hu: A következő modulok érhetők el:

en: No description available
hu: Nem érhető el leírás
