kcmutils - en to ia translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
ia: Un instrumento pro initiar singule modulos de preferentias de systema

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
ia: (c) 1999-2023 Le disveloppatores de KDE

en: Maintainer
ia: Mantenitor

en: List all possible modules
ia: Lista omne possibile modulos

en: Configuration module to open
ia: Modulo de configuration a aperir

en: Space separated arguments for the module
ia: Argumentos separate per spatio pro le modulo

en: Use a specific icon for the window
ia: Usa un icone specific per le fenestra

en: Use a specific caption for the window
ia: Usa un legenda specific per le fenestra

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
ia: Monstra un indicator quando le preferentias ha cambiate ex lor stato predefinite

en: The following modules are available:
ia: Le sequente modulos es disponibile:

en: No description available
ia: Nulle description disponibile
