kcmutils - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
lt: Įrankis, skirtas paleisti vieną sistemos nuostatų modulį

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
lt: (c) 1999-2023, The KDE plėtotojai

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: List all possible modules
lt: Išvardyti visus galimus modulius

en: Configuration module to open
lt: Konfigūracijos modulis, kurį atverti

en: Space separated arguments for the module
lt: Tarpais atskirtų argumentų sąrašas , skirtas moduliui

en: Use a specific icon for the window
lt: Naudoti langui tam tikrą piktogramą

en: Use a specific caption for the window
lt: Naudoti langui tam tikrą užrašą

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
lt: Rodyti indikatorių, kai nuostatų reikšmė skiriasi nuo numatytosios reikšmės

en: The following modules are available:
lt: Yra prieinami šie moduliai:

en: No description available
lt: Nėra prieinamo aprašo
