kcmutils - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
nb: Verktøy for å starte systemoppsettmoduler

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
nb: © 1999–2023 KDE-utviklerne

en: Maintainer
nb: Vedlikeholder

en: List all possible modules
nb: Vis alle mulige moduler

en: Configuration module to open
nb: Oppsettsmodul som skal åpnes

en: Space separated arguments for the module
nb: Argumenter for modulen (skill argumentene med mellomrom)

en: Use a specific icon for the window
nb: Bruk valgt ikon for vinduet

en: Use a specific caption for the window
nb: Bruk valgt tittel for vinduet

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
nb: Vis en indikator for innstillinger som er endret fra standardverdiene

en: The following modules are available:
nb: Disse modulene er tilgjengelige:

en: No description available
nb: Ingen beskrivelse tilgjengelig
