kcmutils - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
nl: Een hulpmiddel om losse modules voor systeeminstellingen te starten

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
nl: (c) 1999-2023, de KDE-ontwikkelaars

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: List all possible modules
nl: Lijst met alle mogelijke modules

en: Configuration module to open
nl: Configuratiemodule om te openen

en: Space separated arguments for the module
nl: Spatie-gescheiden argumenten voor de module

en: Use a specific icon for the window
nl: Een specifiek pictogram voor het venster gebruiken

en: Use a specific caption for the window
nl: Een specifiek opschrift voor het venster gebruiken

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
nl: Een indicatie tonen wanneer instellingen gewijzigd zijn van hun standaard waarde

en: The following modules are available:
nl: De volgende modules zijn beschikbaar:

en: No description available
nl: Geen beschrijving beschikbaar
