kcmutils - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: A tool to start single system settings modules
nn: Verktøy for å starta systemoppsettmodular

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
nn: © 1999–2023 KDE-utviklarane

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
nn: Matthias Hölzer-Klüpfel

en: List all possible modules
nn: Vis alle moglege modular

en: Configuration module to open
nn: Oppsettsmodul som skal opnast

en: Space separated arguments for the module
nn: Argument for modulen (skil argumenta med mellomrom)

en: Use a specific icon for the window
nn: Bruk valt ikon for vindauget

en: Use a specific caption for the window
nn: Bruk vald tittel for vindauget

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
nn: Vis ein indikator for innstillingar som er endra frå standardverdiane

en: The following modules are available:
nn: Desse modulane er tilgjengelege:

en: No description available
nn: Inga skildring tilgjengeleg
