kcmutils - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
sl: Orodje za zagon enega modula sistemskih nastavitev

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
sl: (c) 1999-2023, razvijalci KDE

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: List all possible modules
sl: Navedi vse možne module

en: Configuration module to open
sl: Modul konfiguracije za odpiranje

en: Space separated arguments for the module
sl: Argumenti ločeni s presledkom za modul

en: Use a specific icon for the window
sl: Uporabi posebno ikono za okno

en: Use a specific caption for the window
sl: Uporabi poseben zajem za okno

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
sl: Pokaži indikator, kadar so se nastavitve spremenile glede na njihove privzete vrednosti

en: The following modules are available:
sl: NA voljo so naslednji moduli:

en: No description available
sl: Opisa ni na voljo
