kcmutils - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: A tool to start single system settings modules
tr: Tekil sistem ayarları modüllerini başlatmak için bir araç

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
tr: © 1999–2023, KDE Geliştiricileri

en: Maintainer
tr: Bakımcı

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
tr: Matthias Hölzer–Klüpfel

en: List all possible modules
tr: Tüm olası modülleri listele

en: Configuration module to open
tr: Açılacak yapılandırma modülü

en: Space separated arguments for the module
tr: Modül için boşlukla ayrılmış argümanlar

en: Use a specific icon for the window
tr: Pencere için belirli bir simge kullan

en: Use a specific caption for the window
tr: Pencere için belirli bir başlık kullan

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
tr: Ayarlar öntanımlı değerlerinden değiştirildiğinde bir belirteç göster

en: The following modules are available:
tr: Aşağıdaki modüller kullanılabilir:

en: No description available
tr: Kullanılabilir açıklama yok
