kdelibs4 - en to bg translation catalogue (49 entries)

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Western European
bg: Западноевропейски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Central European
bg: Централна Европа

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Baltic
bg: Балтийски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: South-Eastern Europe
bg: Югоизточна Европа

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Turkish
bg: Турски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Cyrillic
bg: Кирилица

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Chinese Traditional
bg: Традиционен китайски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Chinese Simplified
bg: Опростен китайски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Korean
bg: Корейски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Japanese
bg: Японски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Greek
bg: Гръцки

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Arabic
bg: Арабски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Hebrew
bg: Иврит

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Thai
bg: Тайландски

[ctx: KCharsets|@item Text character set]
en: Other
bg: Други

[ctx: KCharsets|@item]
en: Other encoding (%1)
bg: Друго кодиране (%1)

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it contains more than one @.
    You will not create valid messages if you do not change your address.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като съдържа повече от един@.
    Няма да създавате валидни съобщения, ако не промените адреса си.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it does not contain a @.
    You will not create valid messages if you do not change your address.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като не съдържа @.
    Няма да създавате валидни съобщения, ако не промените адреса си.

[ctx: QObject|]
en: You have to enter something in the email address field.
bg: Трябва да въведете нещо в полето за имейл адрес.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it does not contain a local part.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като не съдържа местна част.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it does not contain a domain part.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като не съдържа домейн част.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it contains unclosed comments/brackets.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като съдържа незаключени коментари/скоби.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is valid.
bg: Въведеният от вас имейл адрес е валиден.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it contains an unclosed angle bracket.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като съдържа незаключена ъглова скоба.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it contains too many closing angle brackets.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, защото съдържа твърде много затварящи ъглови скоби.

[ctx: QObject|]
en: The email address you have entered is not valid because it contains an unexpected comma.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като съдържа неочаквана запетая.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it ended unexpectedly.
    This probably means you have used an escaping type character like a '\' as the last character in your email address.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, защото приключи неочаквано.
    Това вероятно означава, че сте използвали освобождаващ тип символ като '\' като последен знак в имейл адреса ви.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it contains quoted text which does not end.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, защото съдържа цитиран текст който не свършва.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it does not seem to contain an actual email address, i.e. something of the form joe@example.org.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, защото изглежда не съдържат действителен имейл адрес, т.е. нещо от формата joe@example.org.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it contains an illegal character.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, защото съдържа нелегален символ.

[ctx: QObject|]
en: The email address you have entered is not valid because it contains an invalid display name.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като съдържа невалидно показвано име.

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid because it does not contain a '.'.
    You will not create valid messages if you do not change your address.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден, тъй като не съдържа'.'.
    Няма да създавате валидни съобщения, ако не промените адреса си.

[ctx: QObject|]
en: Unknown problem with email address
bg: Неизвестен проблем с имейл адреса

[ctx: QObject|]
en: The email address you entered is not valid.
    It does not seem to contain an actual email address, i.e. something of the form joe@example.org.
bg: Въведеният от вас имейл адрес не е валиден.
    Изглежда, че не съдържа действителен имейл адрес, т.е. нещо от формата на joe@example.org.

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Disabled
bg: Деактивиран

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Universal
bg: Универсален

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Cyrillic
bg: Кирилица

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Western European
bg: Западноевропейски

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Central European
bg: Централна Европа

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Greek
bg: Гръцки

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Hebrew
bg: Иврит

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Turkish
bg: Турски

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Japanese
bg: Японски

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Baltic
bg: Балтийски

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Chinese Traditional
bg: Традиционен китайски

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Chinese Simplified
bg: Опростен китайски

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Korean
bg: Корейски

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Thai
bg: Тайландски

[ctx: KEncodingProber|@item Text character set]
en: Arabic
bg: Арабски
