kdelibs4 - en to lt translation catalogue (10 entries)

[ctx: KHistoryComboBox|@action:inmenu]
en: Clear &History
lt: Išvalyti &istoriją

[ctx: KLineEdit|@action:inmenu]
en: C&lear
lt: Išva&lyti

[ctx: KLineEdit|@title:menu]
en: Text Completion
lt: Teksto užbaigimas

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: None
lt: Nėra

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Manual
lt: Rankinis

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
lt: Automatinis

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
lt: Išskleidžiamasis meniu

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
lt: Trumpas automatinis

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
lt: Išskleidžiamasis meniu ir automatinis

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Default
lt: Numatytasis
