kdelibs4 - en to lv translation catalogue (10 entries)

[ctx: KHistoryComboBox|@action:inmenu]
en: Clear &History
lv: Notīrīt &vēsturi

[ctx: KLineEdit|@action:inmenu]
en: C&lear
lv: &Notīrīt

[ctx: KLineEdit|@title:menu]
en: Text Completion
lv: Teksta pabeigšana

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: None
lv: Nav

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Manual
lv: Manuāli

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
lv: Automātiski

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
lv: Izkrītošs saraksts

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
lv: Īsi automātiski

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
lv: Izkrītošs saraksts un automātiski

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Default
lv: Noklusējums
