kdelibs4 - en to tg translation catalogue (8 entries)

[ctx: KLineEdit|@title:menu]
en: Text Completion
tg: Пуркунии матн

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Manual
tg: Дастӣ

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
tg: Худкор

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
tg: Рӯйхати пайдошаванда

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
tg: Худкори кутоҳшуда

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
tg: Рӯйхати пайдошаванда ва &худкор

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Default
tg: Стандартӣ
