kdelibs4 - en to vi translation catalogue (10 entries)

[ctx: KHistoryComboBox|@action:inmenu]
en: Clear &History
vi: Xoá &lịch sử

[ctx: KLineEdit|@action:inmenu]
en: C&lear
vi: &Xoá

[ctx: KLineEdit|@title:menu]
en: Text Completion
vi: Hoàn tất văn bản

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: None
vi: Không

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Manual
vi: Thủ công

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
vi: Tự động

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
vi: Danh sách thả xuống

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
vi: Tự động ngắn

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
vi: Danh sách thả xuống && tự động

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Default
vi: Mặc định
