kwriteconfig - en to lt translation catalogue (204 entries)

[ctx: KConfig|]
en: Please contact your system administrator.
lt: Susisiekite su sistemos administratoriumi.

[ctx: KConfigIniBackend|]
en: Configuration file "%1" not writable.
lt: Konfigūracijos failas „%1“ nėra skirtas rašymui.

[ctx: KEMailSettings|]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: go back|]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: go forward|]
en: &Forward
lt: &Pirmyn

[ctx: home page|]
en: &Home
lt: &Pradinis puslapis

[ctx: KStandardActions|]
en: &New
lt: &Naujas

[ctx: KStandardActions|]
en: Create new document
lt: Sukurti naują dokumentą

[ctx: KStandardActions|]
en: &Open…
lt: At&verti…

[ctx: KStandardActions|]
en: Open an existing document
lt: Atverti esamą dokumentą

[ctx: KStandardActions|]
en: Open &Recent
lt: Atverti &paskiausiai naudotą

[ctx: KStandardActions|]
en: Open a document which was recently opened
lt: Atverti paskiausiai atvertą dokumentą

[ctx: KStandardActions|]
en: &Save
lt: Į&rašyti

[ctx: KStandardActions|]
en: Save document
lt: Įrašyti dokumentą

[ctx: KStandardActions|]
en: Save &As…
lt: Įrašyti &kaip…

[ctx: KStandardActions|]
en: Save document under a new name
lt: Įrašyti dokumentą nauju pavadinimu

[ctx: KStandardActions|]
en: Re&vert
lt: Su&grąžinti

[ctx: KStandardActions|]
en: Revert unsaved changes made to document
lt: Sugrąžinti neįrašytus dokumente atliktus pakeitimus

[ctx: KStandardActions|]
en: &Close
lt: &Užverti

[ctx: KStandardActions|]
en: Close document
lt: Užverti dokumentą

[ctx: KStandardActions|]
en: &Print…
lt: S&pausdinti…

[ctx: KStandardActions|]
en: Print document
lt: Spausdinti dokumentą

[ctx: KStandardActions|]
en: Print Previe&w
lt: &Spaudinio peržiūra

[ctx: KStandardActions|]
en: Show a print preview of document
lt: Rodyti dokumento spaudinio peržiūrą

[ctx: KStandardActions|]
en: &Mail…
lt: &Siųsti paštu…

[ctx: KStandardActions|]
en: Send document by mail
lt: Siųsti dokumentą paštu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Quit
lt: &Išjungti

[ctx: KStandardActions|]
en: Quit application
lt: Išjungti programą

[ctx: KStandardActions|]
en: &Undo
lt: &Atšaukti

[ctx: KStandardActions|]
en: Undo last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

[ctx: KStandardActions|]
en: Re&do
lt: G&rąžinti

[ctx: KStandardActions|]
en: Redo last undone action
lt: Grąžinti paskutinį atšauktą veiksmą

[ctx: KStandardActions|]
en: Cu&t
lt: Iškirp&ti

[ctx: KStandardActions|]
en: Cut selection to clipboard
lt: Iškirpti žymėjimą į iškarpinę

[ctx: KStandardActions|]
en: &Copy
lt: &Kopijuoti

[ctx: KStandardActions|]
en: Copy selection to clipboard
lt: Kopijuoti žymėjimą į iškarpinę

[ctx: KStandardActions|]
en: &Paste
lt: Į&dėti

[ctx: KStandardActions|]
en: Paste clipboard content
lt: Įdėti iškarpinės turinį

[ctx: KStandardActions|]
en: C&lear
lt: Išva&lyti

[ctx: KStandardActions|]
en: Select &All
lt: Pažymėti &viską

[ctx: KStandardActions|]
en: Dese&lect
lt: &Panaikinti žymėjimą

[ctx: KStandardActions|]
en: &Find…
lt: &Ieškoti…

[ctx: KStandardActions|]
en: Find &Next
lt: Ieškoti &kito

[ctx: KStandardActions|]
en: Find Pre&vious
lt: Ieškoti &ankstesnio

[ctx: KStandardActions|]
en: &Replace…
lt: Pa&keisti…

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom to &Actual Size
lt: Keisti mastelį į &faktinį dydį

[ctx: KStandardActions|]
en: View document at its actual size
lt: Rodyti dokumentą faktiniu dydžiu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Fit to Page
lt: &Talpinti į puslapį

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom to fit page in window
lt: Mastelis toks, kad puslapis tilptų lange

[ctx: KStandardActions|]
en: Fit to Page &Width
lt: Talpinti į puslapio &plotį

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom to fit page width in window
lt: Mastelis toks, kad puslapio plotis tilptų lange

[ctx: KStandardActions|]
en: Fit to Page &Height
lt: Talpinti į puslapio &aukštį

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom to fit page height in window
lt: Mastelis toks, kad puslapio aukštis tilptų lange

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom &In
lt: D&idinti

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom &Out
lt: &Mažinti

[ctx: KStandardActions|]
en: &Zoom…
lt: &Mastelis…

[ctx: KStandardActions|]
en: Select zoom level
lt: Pasirinkite mastelio lygį

[ctx: KStandardActions|]
en: &Refresh
lt: Į&kelti iš naujo

[ctx: KStandardActions|]
en: Refresh document
lt: Įkelti dokumentą iš naujo

[ctx: KStandardActions|]
en: &Up
lt: &Aukštyn

[ctx: KStandardActions|]
en: Go up
lt: Eiti aukštyn

[ctx: KStandardActions|]
en: &Previous Page
lt: Ankstesnis &puslapis

[ctx: KStandardActions|]
en: Go to previous page
lt: Peršokti į ankstesnį puslapį

[ctx: KStandardActions|]
en: &Next Page
lt: &Kitas puslapis

[ctx: KStandardActions|]
en: Go to next page
lt: Peršokti į kitą puslapį

[ctx: KStandardActions|]
en: &Go To…
lt: &Eiti į…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Go to Page…
lt: &Eiti į puslapį…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Go to Line…
lt: &Eiti į eilutę…

[ctx: KStandardActions|]
en: &First Page
lt: &Pirmas puslapis

[ctx: KStandardActions|]
en: Go to first page
lt: Peršokti į pirmą puslapį

[ctx: KStandardActions|]
en: &Last Page
lt: P&askutinis puslapis

[ctx: KStandardActions|]
en: Go to last page
lt: Peršokti į paskutinį puslapį

[ctx: KStandardActions|]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: KStandardActions|]
en: Go back in document
lt: Eiti dokumente atgal

[ctx: KStandardActions|]
en: &Forward
lt: &Pirmyn

[ctx: KStandardActions|]
en: Go forward in document
lt: Eiti dokumente pirmyn

[ctx: KStandardActions|]
en: &Add Bookmark
lt: &Pridėti žymelę

[ctx: KStandardActions|]
en: &Edit Bookmarks…
lt: &Taisyti žymeles…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Spelling…
lt: &Rašybos tikrinimas…

[ctx: KStandardActions|]
en: Check spelling in document
lt: Tikrinti rašybą dokumente

[ctx: KStandardActions|]
en: Show &Menubar
lt: Rodyti &meniu juostą

[ctx: KStandardActions|]
en: Show or hide menubar
lt: Rodyti arba slėpti meniu juostą

[ctx: KStandardActions|]
en: Show &Toolbar
lt: Rodyti į&rankių juostą

[ctx: KStandardActions|]
en: Show or hide toolbar
lt: Rodyti arba slėpti įrankių juostą

[ctx: KStandardActions|]
en: Show St&atusbar
lt: Rodyti &būsenos juostą

[ctx: KStandardActions|]
en: Show or hide statusbar
lt: Rodyti arba slėpti būsenos juostą

[ctx: KStandardActions|]
en: F&ull Screen Mode
lt: Rodyti &visame ekrane

[ctx: KStandardActions|]
en: Configure Keyboard S&hortcuts…
lt: Konfigūruoti &sparčiuosius klavišus…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Configure %1…
lt: &Konfigūruoti %1…

[ctx: KStandardActions|]
en: Configure Tool&bars…
lt: Konfigūruoti įrankių &juostas…

[ctx: KStandardActions|]
en: Configure &Notifications…
lt: Konfigūruoti pra&nešimus…

[ctx: KStandardActions|]
en: %1 &Handbook
lt: %1 &vadovas

[ctx: KStandardActions|]
en: What's &This?
lt: Kas &tai yra?

[ctx: KStandardActions|]
en: &Report Bug…
lt: P&ranešti apie programos klaidą…

[ctx: KStandardActions|]
en: Configure &Language…
lt: Konfigūruoti ka&lbą…

[ctx: KStandardActions|]
en: &About %1
lt: &Apie %1

[ctx: KStandardActions|]
en: About &KDE
lt: Apie &KDE

[ctx: KStandardActions|]
en: &Delete
lt: Iš&trinti

[ctx: KStandardActions|]
en: &Rename…
lt: Pe&rvadinti…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Move to Trash
lt: Per&kelti į šiukšlinę

[ctx: KStandardActions|]
en: &Donate
lt: Pa&remti

[ctx: KStandardActions|]
en: Open &Menu
lt: Atverti &meniu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: New
lt: Naujas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Print
lt: Spausdinti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Redo
lt: Grąžinti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Cut
lt: Iškirpti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Paste Selection
lt: Įdėti žymėjimą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Select All
lt: Pažymėti viską

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Deselect
lt: Nuimti žymėjimą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete Word Backwards
lt: Ištrinti žodį atgal

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete Word Forward
lt: Ištrinti žodį pirmyn

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find
lt: Rasti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find Next
lt: Rasti kitą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find Prev
lt: Rasti ankstesnį

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Replace
lt: Pakeisti

[ctx: KStandardShortcut|@action Go to main page]
en: Home
lt: Į pradžią

[ctx: KStandardShortcut|@action Beginning of document]
en: Begin
lt: Pradžia

[ctx: KStandardShortcut|@action End of document]
en: End
lt: Pabaiga

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Prior
lt: Ankstesnis

[ctx: KStandardShortcut|@action Opposite to Prior]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Up
lt: Aukštyn

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Forward
lt: Pirmyn

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Beginning of Line
lt: Eilutės pradžia

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: End of Line
lt: Eilutės pabaiga

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Go to Line
lt: Eiti į eilutę

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Backward Word
lt: Žodis atgal

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Forward Word
lt: Žodis pirmyn

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom In
lt: Didinti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom Out
lt: Mažinti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Full Screen Mode
lt: Viso ekrano veiksena

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Menu Bar
lt: Rodyti meniu juostą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Activate Next Tab
lt: Aktyvuoti kitą kortelę

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Activate Previous Tab
lt: Aktyvuoti ankstesnę kortelę

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: What's This
lt: Kas tai

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Text Completion
lt: Teksto baigimas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Previous Completion Match
lt: Ankstesnis baigimo atitikmuo

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Next Completion Match
lt: Kitas baigimo atitikmuo

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Substring Completion
lt: Poeilučio baigimas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Previous Item in List
lt: Ankstesnis elementas sąraše

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Next Item in List
lt: Kitas elementas sąraše

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Open Recent
lt: Atverti paskiausiai naudotą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Save As
lt: Įrašyti kaip

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Revert
lt: Sugrąžinti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Print Preview
lt: Spaudinio peržiūra

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Mail
lt: Paštas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom to Actual Size
lt: Keisti mastelį į faktinį dydį

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Page
lt: Talpinti į puslapį

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Width
lt: Talpinti į puslapio plotį

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Height
lt: Talpinti į puslapio aukštį

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom
lt: Mastelis

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Goto
lt: Eiti į

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Goto Page
lt: Eiti į puslapį

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Document Back
lt: Dokumentas atgal

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Document Forward
lt: Dokumentas pirmyn

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Edit Bookmarks
lt: Taisyti žymeles

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Spelling
lt: Rašyba

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Toolbar
lt: Rodyti įrankių juostą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Statusbar
lt: Rodyti būsenos juostą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Key Bindings
lt: Klavišų susiejimai

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Application
lt: Konfigūruoti programą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Toolbars
lt: Konfigūruoti įrankių juostas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Notifications
lt: Konfigūruoti pranešimus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Report Bug
lt: Pranešti apie klaidą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Language…
lt: Konfigūruoti kalbą…

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: About Application
lt: Apie programą

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: About KDE
lt: Apie KDE

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Donate
lt: Paremti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show/Hide Hidden Files
lt: Rodyti/Slėpti paslėptus failus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

[ctx: KStandardShortcut|@action referring to the menu bar or a hamburger menu]
en: Open Main Menu
lt: Atverti pagrindinį meniu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Open Context Menu
lt: Atverti kontekstinį meniu

[ctx: main|]
en: KDE Tool for updating user configuration files
lt: KDE įrankis, skirtas atnaujinti naudotojo konfigūracijos failus

[ctx: main|]
en: Keep output results from scripts
lt: Saugoti išvesties rezultatus nuo scenarijų

[ctx: main|]
en: For unit tests only: do not write the done entries, so that with every re-run, the scripts are executed again
lt: Tik vienetų išbandymams: nerašyti atliktus įrašus, kad tokiu būdu su kiekvienu paleidimu iš naujo, scenarijai būtų vėl vykdomi

[ctx: main|]
en: Check whether config file itself requires updating
lt: Tikrinti, ar pačiam konfigūracijos failui reikia atnaujinimo

[ctx: main|]
en: File(s) to read update instructions from
lt: Failas(-ai) iš kurio skaityti atnaujinimo instrukcijas

[ctx: main|]
en: Directory to generate files in [.]
lt: Katalogas, į kurį generuoti failus [.]

[ctx: main|]
en: directory
lt: katalogas

[ctx: main|]
en: Display software license.
lt: Rodyti programinės įrangos licenciją.

[ctx: main|]
en: Use <file> instead of global config
lt: Naudoti <file> vietoje visuotines konfigūracijos

[ctx: main|]
en: Group to look in. Use "<default>" for the root group, or use repeatedly for nested groups.
lt: Grupė, kurioje ieškoti. Naudokite „<default>“ šaknies grupei arba naudokite pakartotinai kelis kartus įdėtinėms grupėms.

[ctx: main|]
en: Key to look for
lt: Raktas, kurio ieškoti

[ctx: main|]
en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

[ctx: main|]
en: Type of variable
lt: Kintamojo tipas

[ctx: main|]
en: Group name cannot be empty, use "<default>" for the root group
lt: Grupės pavadinimas negali būti tuščias, šaknies grupei naudokite „<default>“

[ctx: main|]
en: Type of variable. Use "bool" for a boolean, otherwise it is treated as a string
lt: Kintamojo tipas. Naudokite „bool“ loginiam tipui, priešingu atveju su juo bus elgiamasi kaip su eilute

[ctx: main|]
en: Delete the designated key if enabled
lt: Jei įjungta, ištrinti paskirtąjį klavišą

[ctx: notify|]
en: Notify applications of the change
lt: Pranešti programoms apie pakeitimą

[ctx: main|]
en: The value to write. Mandatory, on a shell use '' for empty
lt: Reikšmė, kurią įrašyti. Privaloma, apvalkale naudokite '' jei tuščia
