kdelibs4 stable - en to af translation catalogue (40 entries)

[ctx: go back]
en: &Back
af: Terug

[ctx: go forward]
en: &Forward
af: Vorentoe

en: &New
af: Nuwe

en: Open &Recent
af: Maak Onlangse Oop

en: &Save
af: Stoor

en: Re&vert
af: Ongedaan maak

en: &Close
af: Maak toe

en: &Quit
af: Gaan uit

en: Quit application
af: Verlaat program

en: &Undo
af: Herstel

en: Re&do
af: Herstel herroep

en: Cu&t
af: Knip

en: &Copy
af: Kopiëer

en: &Paste
af: Plak

en: C&lear
af: Maak skoon

en: Select &All
af: Kies Alle

en: Dese&lect
af: Ontkies

en: Find &Next
af: Soek Volgende

en: Find Pre&vious
af: Soek Vorige

en: &Fit to Page
af: Pas na Bladsy

en: Fit to Page &Width
af: Pas na Bladsy Wydte

en: Fit to Page &Height
af: Pas na Bladsy Hoogte

en: Zoom &In
af: Zoem In

en: Zoom &Out
af: Zoem Uit

en: &Up
af: Begin

en: &Previous Page
af: Vorige Bladsy

en: &Next Page
af: Volgende Bladsy

en: &First Page
af: Eerste Bladsy

en: &Last Page
af: Laaste Bladsy

en: &Back
af: Terug

en: &Add Bookmark
af: Voeg Boekmerk by

en: Show &Menubar
af: Vertoon Kiesbalk

en: Show &Toolbar
af: Vertoon Nutsbalk

en: Show St&atusbar
af: Vertoon Statusbalk

en: F&ull Screen Mode
af: Volskerm Modus

en: %1 &Handbook
af: %1 Handboek

en: What's &This?
af: Wat is hierdie?

en: &About %1
af: Aangaande %1

en: About &KDE
af: Aangaande KDE

en: &Delete
af: Vee uit
