kdelibs4 - en to mai translation catalogue (46 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
mai: मूलभूत

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
mai: अपने जाँचू

en: No Entries
mai: कोनो प्रविष्टि नहि

en: Clear List
mai: सूची साफ करू

[ctx: go back]
en: &Back
mai: पाछाँ (&B)

[ctx: go forward]
en: &Forward
mai: आगाँ क' तरफ (&F)

[ctx: home page]
en: &Home
mai: घर (&H)

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
mai: मेनू पट्टी देखाबू<p>मेनू पट्टी केँ छुपाए जाए केर बाद फिनु सँ देखाबैत अछि</p>

en: &New
mai: नवीन (&N)

en: Open &Recent
mai: हाल क' खोलू (&R)

en: &Save
mai: सहेजू (&S)

en: Re&vert
mai: लौटें (&v)

en: &Close
mai: बन्न करु (&C)

en: Print Previe&w
mai: छपाइ पूर्वावलोकन (&w)

en: &Quit
mai: छोड़ू (&Q)

en: Quit application
mai: अनुप्रयोग सँ बाहर आबू

en: &Undo
mai: वापिस लिअ' (&U)

en: Re&do
mai: दोहराबू (&d)

en: Cu&t
mai: काटू (&t)

en: &Copy
mai: कोपी करू (&C)

en: &Paste
mai: साटू (&P)

en: C&lear
mai: साफ करू (&l)

en: Select &All
mai: सभटाकेँ चुनू (&A)

en: Dese&lect
mai: अचयनित (&l)

en: Find &Next
mai: अगिला ढूँढू (&N)

en: Find Pre&vious
mai: पछिला ढूँढू (&v)

en: &Fit to Page
mai: पृष्ठ केर अनुरूप (&F)

en: Fit to Page &Width
mai: पृष्ठ चओड़ाइ केर अनुरूप (&W)

en: Fit to Page &Height
mai: पृष्ठ उँचाइ केर अनुरूप (&H)

en: Zoom &In
mai: पैघ करू (&I)

en: Zoom &Out
mai: छोट करू (&O)

en: &Up
mai: उप्पर (&U)

en: &Previous Page
mai: पछिला पृष्ठ (&P)

en: &Next Page
mai: अगिला  पृष्ठ (&N)

en: &First Page
mai: प्रथम पृष्ठ (&F)

en: &Last Page
mai: अंतिम पृष्ठ (&L)

en: &Back
mai: पाछाँ (&B)

en: &Add Bookmark
mai: पुस्तकचिन्ह जोड़ू (&A)

en: Show &Menubar
mai: मेनू पट्टी देखाबू (&M)

en: Show &Toolbar
mai: अओजार पट्टी देखाबू (&T)

en: Show St&atusbar
mai: स्थिति पट्टी देखाबू (&a)

en: F&ull Screen Mode
mai: पूर्ण स्क्रीन मोड (&u)

en: %1 &Handbook
mai: %1 हैंडबुक (&H)

en: What's &This?
mai: ई की अछि. (&T)

en: &About %1
mai: %1 केर संबंध मे (&A)

en: About &KDE
mai: केडीइ केर संबंध मे (&K)
