kdelibs4 - en to or translation catalogue (44 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
or: ସ୍ୱୟଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ

[ctx: go back]
en: &Back
or: କଳା (&B)

[ctx: go forward]
en: &Forward
or: ଆଗକୁ (&F)

[ctx: home page]
en: &Home
or: ମୂଳ ସ୍ଥାନ (&H)

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
or: ତାଲିକା ପଟି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ<p>ଏହା ଲୁଚିଗଲାପରେ ତାଲିକା ପଟିକୁ ପୁଣିଥରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ</p>

en: &New
or: ନୂତନ (&N)

en: Open &Recent
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (&R)

en: &Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (&S)

en: Re&vert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରନ୍ତୁ (&v)

en: &Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (&C)

en: Print Previe&w
or: ମୁଦ୍ରଣ ପ୍ରରୂପ (&w)

en: &Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (&Q)

en: Quit application
or: ପ୍ରୟୋଗରୁ ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ

en: &Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (&U)

en: Re&do
or: ପୁଣି କରନ୍ତୁ (&d)

en: Cu&t
or: କାଟନ୍ତୁ (&t)

en: &Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (&C)

en: &Paste
or: ଲଗାନ୍ତୁ (&P)

en: C&lear
or: ସଫା କରନ୍ତୁ (&l)

en: Select &All
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ (&A)

en: Dese&lect
or: ବାଛନ୍ତୁ ନାହିଁ (&l)

en: Find &Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (&N)

en: Find Pre&vious
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (&v)

en: &Fit to Page
or: ପୃଷ୍ଠା ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି (&F)

en: Fit to Page &Width
or: ପୃଷ୍ଠା ପ୍ରସ୍ତ ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି (&W)

en: Fit to Page &Height
or: ପୃଷ୍ଠା ଉଚ୍ଚତା ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି (&H)

en: Zoom &In
or: ବଡ କରନ୍ତୁ (&I)

en: Zoom &Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ (&O)

en: &Up
or: ଉପର (&U)

en: &Previous Page
or: ପୂର୍ବ ପୃଷ୍ଠା (&P)

en: &Next Page
or: ପର ପୃଷ୍ଠା (&N)

en: &First Page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା (&F)

en: &Last Page
or: ଶେଷ ପୃଷ୍ଠା (&L)

en: &Back
or: କଳା (&B)

en: &Add Bookmark
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନଗୁଡିକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ(&A)

en: Show &Menubar
or: ତାଲିକା ପଟି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (&M)

en: Show &Toolbar
or: ସାଧନପଟି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (&T)

en: Show St&atusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (&a)

en: F&ull Screen Mode
or: ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଅବସ୍ଥା (&u)

en: %1 &Handbook
or: %1 ପୁସ୍ତିକା (&H)

en: What's &This?
or: ଏହା କଣ? (&T)

en: &About %1
or: %1 ବିଷୟରେ (&A)

en: About &KDE
or: KDE ବିଷୟରେ (&K)
