kde4libs - en to sq translation catalogue (41 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default
sq: I Parazgjedhur

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
sq: Zbulim automatik

[ctx: go back]
en: &Back
sq: &Mbrapsht

[ctx: go forward]
en: &Forward
sq: &Përpara

[ctx: home page]
en: &Home
sq: &Shtëpi

en: &New
sq: &I Ri

en: Open &Recent
sq: Hap të &deritanishëm

en: &Save
sq: &Ruaje

en: Re&vert
sq: Ri&kthe

en: &Close
sq: &Mbylle

en: Print Previe&w
sq: Parapa&mja e shtypit

en: &Quit
sq: &Dil

en: Quit application
sq: Dil nga programi

en: &Undo
sq: &Zhbëj

en: Re&do
sq: Ri&bëje

en: Cu&t
sq: P&rije

en: &Copy
sq: &Kopjo

en: &Paste
sq: &Ngjit

en: C&lear
sq: P&astro

en: Select &All
sq: Zgjidhi të &Gjitha

en: Dese&lect
sq: Hiqe &Përzgjedhjen

en: Find &Next
sq: Gjej &tjetër

en: Find Pre&vious
sq: Gjej të Më&parshmet

en: &Fit to Page
sq: &Përshtate me Faqen

en: Fit to Page &Width
sq: Përshtate Faqen në gj&erësi

en: Fit to Page &Height
sq: Përshtate faqen në gj&atësi

en: &Up
sq: &Lart

en: &Previous Page
sq: &Faqja e Mëparshme

en: &Next Page
sq: &Faqja në Vijim

en: &First Page
sq: &Faqja e Parë

en: &Last Page
sq: &Faqja e Fundit

en: &Back
sq: &Mbrapsht

en: &Add Bookmark
sq: &Shto Faqerojtës

en: Show &Menubar
sq: Trego &Menunë

en: Show &Toolbar
sq: Trego &Mjetet

en: Show St&atusbar
sq: Shfaq Sh&iritin e Statusit

en: F&ull Screen Mode
sq: M&ënyra Me Ekran të Plotë

en: %1 &Handbook
sq: %1 &Broshura

en: What's &This?
sq: Çfarë Është &Kjo?

en: &About %1
sq: &Rreth %1

en: About &KDE
sq: Rreth &KDE
