kquitapp - en to nb translation catalogue (6 entries)

[ctx: main|]
en: Quit a D-Bus enabled application easily
nb: Stopp enkelt et program som bruker D-Bus

[ctx: main|]
en: Full service name, overrides application name provided
nb: Fullt tjenestenavn, overstyrer oppgitt programnavn

[ctx: main|]
en: Path in the D-Bus interface to use
nb: Sti i D-Busgrensesnittet som skal brukes

[ctx: main|]
en: The name of the application to quit
nb: Navnet på programmet som skal stoppe

[ctx: main|]
en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
nb: Fant ikke programmet %1 ved bruk av tjeneste %2 og sti %3.

[ctx: main|]
en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
nb: Det lyktes ikke å avslutte programmet %1. Feilmeldinga var:
    
         %2 : %3
