kdelibs4 - en to lv translation catalogue (21 entries)

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Color button
lv: Krāsas poga

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1. This button will open a color chooser dialog.
lv: Pašreizējā krāsa ir %1. Šī poga atvērs krāsas izvēles lodziņu.

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1.
lv: Pašreizējā krāsa ir %1.

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
lv: Ievade

[ctx: No shortcut defined]
en: None
lv: Nav

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
lv: Nospiediet pogu, tad ievadiet saīsni, kuru vēlaties lietot programmā.
    Piemēram, lai nospiestu „Ctrl+A“: turiet nospiestu „Ctrl“ taustiņu un tad nospiediet „A“.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear Key Sequence
lv: Notīrīt taustiņu secību

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel Key Sequence Recording
lv: Atcelt taustiņu secības ierakstīšanu

en: Reserved Shortcut
lv: Rezervērta saīsne

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
lv: F12 taustiņš ir rezervēts „Windows“ operētājsistēmā, tāpēc to nevar izmantot kā globālu saīsni.
    Izvēlieties citu taustiņu.

en: Global Shortcut Shadowing
lv: Globālo saīšņu ēnošana

en: The '%1' key combination is shadowed by following global actions:
lv: Taustiņu kombināciju „%1“ ēno šīs globālās darbības:

en: Action '%1' in context '%2'
lv: „%1“ darbība „%2“ kontekstā

en: The '%1' key combination shadows following global actions:
lv: Taustiņu kombinācija „%1“ ēno šīs globālās darbības:

[ctx: @dialog:title]
en: Found Conflict
lv: Atrasts konflikts

en: Shortcut '%1' is already assigned to action '%2' of %3.
    Do you want to reassign it?
lv: Saīsnei „%1“ ir jau piešķirta darbība „%2“, ko nodrošina „%3“.
    Vai vēlaties tai piešķirt jaunu darbību?

en: Shortcut '%1' is already assigned to the following actions:
lv: Saīsne „%1“ jau ir piešķirta darbībām:

en: Action '%1' of %2
lv: „%1“ darbība no „%2“

en: Do you want to reassign it?
lv: Vai vēlaties to piešķirt no jauna?

en: Conflict with Standard Application Shortcut
lv: Konflikts ar standarta programmu saīsni

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
lv: Taustiņu kombinācija „%1“ jau ir piešķirta standarta darbībai „%2“, ko lieto daudzas programmas.
    Vai tiešām vēlaties to izmantot arī kā globālo saīsni?
