kdelibs4 - en to sl translation catalogue (21 entries)

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Color button
sl: Gumb za barve

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1. This button will open a color chooser dialog.
sl: Trenutna barva je %1. Ta gumb bo odprl pogovorno okno izbire barve.

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1.
sl: Trenutna barva je %1.

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
sl: Vhod

[ctx: No shortcut defined]
en: None
sl: Brez

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
sl: Kliknite gumb in nato vnesite bližnjico, kot bi jo v programu.
    Primer za Ctrl+A: držite pritisnjeno tipko Ctrl in pritisnite tipko A.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear Key Sequence
sl: Počisti zaporedje tipk

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel Key Sequence Recording
sl: Prekliči snemanje zaporedja tipk

en: Reserved Shortcut
sl: Rezervirana bližnjica

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
sl: Tipka F12 je rezervirana v Windows, zato ne more biti uporabljena za splošno bližnjico.
    Izberite drugo.

en: Global Shortcut Shadowing
sl: Globalno zasenčenje bližnjic

en: The '%1' key combination is shadowed by following global actions:
sl: Kombinacija tipk »%1« je zasenčena z naslednjimi globalnimi dejanji:

en: Action '%1' in context '%2'
sl: Dejanje '%1' v kontekstu '%2'

en: The '%1' key combination shadows following global actions:
sl: Kombinacija tipk »%1« zasenči naslednja globalna dejanja:

[ctx: @dialog:title]
en: Found Conflict
sl: Najden spor

en: Shortcut '%1' is already assigned to action '%2' of %3.
    Do you want to reassign it?
sl: Bližnjica '%1' je že dodeljena dejanju '%2' od %3.
    Ali jo želite znova dodeliti?

en: Shortcut '%1' is already assigned to the following actions:
sl: Bližnjica '%1' je že dodeljena naslednjim dejanjem:

en: Action '%1' of %2
sl: Dejanje '%1' od '%2'

en: Do you want to reassign it?
sl: Ali jo želite znova dodeliti?

en: Conflict with Standard Application Shortcut
sl: Spor z običajnimi bližnjicami programov

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
sl: Zaporedje tipk »%1« se uporablja tudi pri standardnemu dejanju »%2«, ki 
    ga uporabljajo nekateri programi.
    Ali ga res želite uporabiti tudi za splošno bližnjico?
