kdelibs4 - en to bg translation catalogue (5 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
bg: Клавишната комбинация „%1“ е зададена от приложението %2 за действие %3.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
bg: В контекста на „%1“ за действие „%2“

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
bg: Клавишната комбинация „%1“ вече е зададена за %2.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
bg: Конфликт с глобална клавишна комбинация

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
bg: Преназначаване
