kglobalaccel - en to eo translation catalogue (5 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
eo: La klavokombino '%1' estas registrita de aplikaĵo %2 por ago %3.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
eo: En kunteksto '%1' por ago '%2'

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
eo: La klavokombino '%1' estas registrita de aplikaĵo %2.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
eo: Konflikto kun registrita ĉiea klavokombino

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
eo: Reatribui
