kdelibs4 - en to lv translation catalogue (5 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
lv: Taustiņu kombinācija „%1“ ir reģistrēta %2 programmai %3 darbībai.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
lv: Kontekstā „%1“ darbībai „%2“

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
lv: Taustiņu kombinācija „%1“ ir reģistrēta %2 programmai.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
lv: Konflikts ar reģistrētu globālo īsceļu

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
lv: Piešķirt
