kdelibs4 - en to tr translation catalogue (5 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
tr: “%1” düğme kombinasyonu, %2 uygulaması tarafından %3 eylemi için kaydedildi.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
tr: “%2” eylemi için olan “%1” içeriği

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
tr: “%1” düğme kombinasyonu %2 uygulaması tarafından kaydedildi.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
tr: Kaydedilmiş Genel Kısayollarda Çakışma

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
tr: Yeniden Ata
