kdelibs4 - en to ug translation catalogue (5 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
ug: «%1» بىرىكمە كۇنۇپكا %2 پىروگراممىدىكى %3 مەشغۇلات ئۈچۈن خەتلىتىلگەن.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
ug: «%2» مەشغۇلاتنىڭ ئىچكى مەزمۇنى «%1»

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
ug: «%1» بىرىكمە كۇنۇپكا %2 پىروگراممىدا خەتلىتىلگەن.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
ug: خەتلىتىلگەن ئومۇمىي تېزلەتمە بىلەن توقۇنۇشۇپ قالدى

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
ug: قايتا تەقسىملە
