libkholidays - en to lt translation catalogue (119 entries)

[ctx: AstroSeasons|]
en: June Solstice
lt: Birželio saulėgrįža

[ctx: AstroSeasons|]
en: December Solstice
lt: Gruodžio saulėgrįža

[ctx: AstroSeasons|]
en: March Equinox
lt: Kovo lygiadienis

[ctx: AstroSeasons|]
en: September Equinox
lt: Rugsėjo lygiadienis

[ctx: HolidayRegionsDeclarativeModel|]
en: Region
lt: Regionas

[ctx: HolidayRegionsDeclarativeModel|]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: HolidayRegionsDeclarativeModel|]
en: Description
lt: Aprašas

[ctx: QObject|public holiday type]
en: public
lt: visuomeninės

[ctx: QObject|civil holiday type]
en: civil
lt: civilinės

[ctx: QObject|religious holiday type]
en: religious
lt: religinės

[ctx: QObject|school holiday type]
en: school
lt: mokyklinės

[ctx: QObject|government holiday type]
en: government
lt: valstybinės

[ctx: QObject|financial holiday type]
en: financial
lt: finansinės

[ctx: QObject|cultural holiday type]
en: cultural
lt: kultūrinės

[ctx: QObject|commemorative holiday type]
en: commemorative
lt: atminimo

[ctx: QObject|historical holiday type]
en: historical
lt: istorinės

[ctx: QObject|nameday holiday type]
en: nameday
lt: vardadieniai

[ctx: QObject|seasonal holiday type]
en: seasonal
lt: sezoninės

[ctx: QObject|]
en: Public Holiday: a day-off from work or school (typically) to commemorate a historical event, or to honor people.  Public holidays are always bounded to a political region at national, regional or local level.
lt: Visuomeninė šventinė diena: laisva nuo darbo ar mokyklos diena (įprastai) siekiant paminėti istorinį įvykį ar pagerbti žmones. Visuomeninės šventinės dienos yra visada nacionaliniu, regioniniu ar vietiniu lygmeniu siejamos su politiniu regionu.

[ctx: QObject|]
en: Civil Service Holiday: a day-off from work for government workers but not a day off for private sector workers.
lt: Valstybinės civilinės tarnybos šventinė diena: laisva nuo darbo diena valstybės tarnautojams, tačiau darbo diena privataus sektoriaus darbuotojams.

[ctx: QObject|]
en: Religious Holiday: a special day in a religion and not bound to any political region. Religions can have holidays that range in devotion to those were work/school are forbidden, days of prayer obligation, to historical remembrances, etc. Governments often have public holidays for some religious holidays.
lt: Religinė šventinė diena: ypatinga diena religijoje ir nesiejama su jokiu politiniu regionu. Religijose būna šventinių dienų, kurios skiriasi pamaldumu: dienos, kai draudžiama dirbti/eiti į mokyklą, maldos privalomumo dienos, istoriniai atminimai ir t.t. Dažnu atveju valstybėse tam tikros religinės šventinės dienos metu būna nedarbo diena.

[ctx: QObject|]
en: School Holiday: a day-off from school, either as a one-off Public Holiday or extended periods between school terms.  This can vary widely depending on school level, type, location.
lt: Mokyklinė šventinė diena: laisva nuo mokyklos diena, kuri gali būti kaip viena laisva šventinė diena arba ilgesni laikotarpiai tarp mokyklinių užsiėmimų. Tai gali kisti priklausomai nuo mokyklos lygio, tipo ir vietos.

[ctx: QObject|]
en: Government Holiday: a special day recognized by a political region but without a day-off for workers, students, etc.
lt: Valstybinė šventinė diena: ypatinga politinio regiono pripažįstama diena, kuri anaiptol nėra laisva nuo darbo, mokslų ir pan.

[ctx: QObject|]
en: Financial Holiday: banks and markets may close on some public holidays
lt: Finansinė šventinė diena: tam tikrų visuomeninių šventinių dienų metu bankai ir parduotuvės gali nedirbti.

[ctx: QObject|]
en: Cultural Holiday: a special day in the culture and therefore usually bound to a political region. A day where people celebrate in some fashion. eg. Halloween, St. Valentines
lt: Kultūrinė šventinė diena: ypatinga diena kultūroje ir todėl, įprastai siejama su politiniu regionu. Diena, kurią žmonės švenčia tam tikru būdu, pvz., Helovinas, šv. Valentino diena.

[ctx: QObject|]
en: Commemorative Holiday: a special day to remember usually bound to a political region. Not a day-off from work or school; banks are open, etc.
lt: Atminimo šventinė diena: ypatinga prisiminimo diena, įprastai siejama su politiniu regionu. Nėra nedarbo ar atostogų mokykloje diena; bankai ir kitos įstaigos dirba įprastai.

[ctx: QObject|]
en: Historical Holiday: similar to a Commemorative Holiday but historical in nature.
lt: Istorinė šventinė diena: panaši į atminimo šventinę dieną, bet labiau istorinės kilmės.

[ctx: QObject|]
en: Name Day Holiday: in some political regions each day is assigned a first name and persons with that name celebrate that day as their "Name Day".
lt: Vardadienio šventinės dienа: kai kuriuose politiniuose regionuose kiekvienai dienai yra priskiriamas vardas, o žmonės, turintys tą vardą, švenčia tą dieną kaip savo „vardadienį“.

[ctx: QObject|]
en: Seasonal Days: the day corresponds to a seasonal event like an equinox, solstice, daylight saving time starts/ends.
lt: Sezoninės dienos: diena atitinka sezoninį įvykį, pavyzdžiui, lygiadienį, saulėgrįžą, vasaros laiko pradžią/pabaigą.

[ctx: HolidayRegion|Canadian region]
en: Quebec
lt: Kvebekas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Bavaria
lt: Vokietija, Bavarija

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Brandenburg
lt: Vokietija, Brandenburgas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Berlin
lt: Vokietija, Berlynas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Baden-Wuerttemberg
lt: Vokietija, Badenas-Viurtembergas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Hesse
lt: Vokietija, Hesenas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Mecklenburg-Hither Pomerania
lt: Vokietija, Meklenburgas-Pomeranija

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Lower Saxony
lt: Vokietija, Žemutinė Saksonija

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, North Rhine-Westphalia
lt: Vokietija, Šiaurės Reinas-Vestfalija

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Rhineland-Palatinate
lt: Vokietija, Reino kraštas-Pfalcas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Schleswig-Holstein
lt: Vokietija, Šlėzvigas-Holšteinas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Saarland
lt: Vokietija, Saro kraštas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Saxony
lt: Vokietija, Saksonija

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Saxony-Anhalt
lt: Vokietija, Saksonija-Anhaltas

[ctx: HolidayRegion|German region]
en: Germany, Thuringia
lt: Vokietija, Tiuringija

[ctx: HolidayRegion|Spanish region]
en: Catalonia
lt: Katalonija

[ctx: HolidayRegion|UK Region]
en: England and Wales
lt: Anglija ir Velsas

[ctx: HolidayRegion|UK Region]
en: England
lt: Anglija

[ctx: HolidayRegion|UK Region]
en: Wales
lt: Velsas

[ctx: HolidayRegion|UK Region]
en: Scotland
lt: Škotija

[ctx: HolidayRegion|UK Region]
en: Northern Ireland
lt: Šiaurės Airija

[ctx: HolidayRegion|Italian Region]
en: South Tyrol
lt: Pietų Tirolis

[ctx: HolidayRegion|]
en: New South Wales
lt: Naujasis Pietų Velsas

[ctx: HolidayRegion|Australian Region]
en: Queensland
lt: Kvinslandas

[ctx: HolidayRegion|Australian Region]
en: Victoria
lt: Viktorija

[ctx: HolidayRegion|Australian Region]
en: South Australia
lt: Pietų Australija

[ctx: HolidayRegion|Australian Region]
en: Northern Territory
lt: Šiaurės teritorija

[ctx: HolidayRegion|Australian Region]
en: Australian Capital Territory
lt: Australijos sostinės teritorija

[ctx: HolidayRegion|Australian Region]
en: Western Australia
lt: Vakarų Australija

[ctx: HolidayRegion|Australian Region]
en: Tasmania
lt: Tasmanija

[ctx: HolidayRegion|Bosnian and Herzegovinian Region]
en: Republic of Srpska
lt: Serbijos Respublika

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Public
lt: Visuomeninės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Civil
lt: Civilinės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Religious
lt: Religinės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Government
lt: Valstybinės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Financial
lt: Finansinės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Cultural
lt: Kultūrinės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Commemorative
lt: Atminimo

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Historical
lt: Istorinės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: School
lt: Mokyklinės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Seasonal
lt: Sezoninės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Name Days
lt: Vardadieniai

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Personal
lt: Asmeninės

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Christian
lt: Krikščioniškos

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Anglican
lt: Anglikonų

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Catholic
lt: Katalikų

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Protestant
lt: Protestantų

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Orthodox
lt: Stačiatikių

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Jewish
lt: Žydų

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Jewish Orthodox
lt: Žydų ortodoksų

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Jewish Conservative
lt: Žydų konservatyvių

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Jewish Reform
lt: Žydų reformistinių

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Islamic
lt: Musulmonų

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Islamic Sunni
lt: Musulmonų sunitų

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Islamic Shia
lt: Musulmonų šiitų

[ctx: HolidayRegion|Holiday type]
en: Islamic Sufi
lt: Musulmonų sufitų

[ctx: HolidayRegion|Holiday file display name, %1 = region name, %2 = holiday type]
en: %1 - %2
lt: %1 – %2

[ctx: HolidayRegion|Unknown holiday region]
en: Unknown
lt: Nežinomos

[ctx: LunarPhase|]
en: New Moon
lt: Jaunatis (Naujas mėnulis)

[ctx: LunarPhase|]
en: Full Moon
lt: Pilnatis (Pilnas mėnulis)

[ctx: LunarPhase|]
en: First Quarter Moon
lt: Priešpilnis (Pirmo ketvirčio mėnulis)

[ctx: LunarPhase|]
en: Last Quarter Moon
lt: Delčia (Paskutinio ketvirčio mėnulis)

[ctx: LunarPhase|]
en: Waxing Crescent
lt: Jaunatis (Pilnėjantis pusmėnulis)

[ctx: LunarPhase|]
en: Waxing Gibbous
lt: Priešpilnis (Pilnėjantis kuprotas mėnulis)

[ctx: LunarPhase|]
en: Waning Gibbous
lt: Pilnatis (Dylantis kuprotas mėnulis)

[ctx: LunarPhase|]
en: Waning Crescent
lt: Delčia (Dylantis mėnulis)

[ctx: Zodiac|]
en: Aries
lt: Avinas

[ctx: Zodiac|]
en: Taurus
lt: Tauras

[ctx: Zodiac|]
en: Gemini
lt: Dvyniai

[ctx: Zodiac|]
en: Cancer
lt: Vėžys

[ctx: Zodiac|]
en: Leo
lt: Liūtas

[ctx: Zodiac|]
en: Virgo
lt: Mergelė

[ctx: Zodiac|]
en: Libra
lt: Svarstyklės

[ctx: Zodiac|]
en: Scorpio
lt: Skorpionas

[ctx: Zodiac|]
en: Sagittarius
lt: Šaulys

[ctx: Zodiac|]
en: Capricorn
lt: Ožiaragis

[ctx: Zodiac|]
en: Aquarius
lt: Vandenis

[ctx: Zodiac|]
en: Pisces
lt: Žuvys

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Aries]
en: ram
lt: avinas

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Taurus]
en: bull
lt: tauras

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Gemini]
en: twins
lt: dvyniai

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Cancer]
en: crab
lt: vėžys

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Leo]
en: lion
lt: liūtas

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Virgo]
en: virgin
lt: mergelė

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Libra]
en: scales
lt: svarstyklės

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Scorpion]
en: scorpion
lt: skorpionas

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Sagittarius]
en: archer
lt: šaulys

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Capricorn]
en: goat
lt: ožiaragis

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Aquarius]
en: water carrier
lt: vandenis

[ctx: HolidayRegion|zodiac symbol for Pices]
en: fish
lt: žuvys
