kdelibs4 - en to gu translation catalogue (37 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Alt
gu: અલ્ટ

[ctx: keyboard-key-name]
en: AltGr
gu: અલ્ટગર

[ctx: keyboard-key-name]
en: Backspace
gu: બેકસ્પેસ

[ctx: keyboard-key-name]
en: CapsLock
gu: કેપ્સલોક

[ctx: keyboard-key-name]
en: Control
gu: કંટ્રોલ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Del
gu: ડેલ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Delete
gu: ડીલીટ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
gu: ડાઉન

[ctx: keyboard-key-name]
en: End
gu: એન્ડ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Enter
gu: એન્ટર

[ctx: keyboard-key-name]
en: Esc
gu: એસ્ક

[ctx: keyboard-key-name]
en: Escape
gu: એસ્કેપ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Home
gu: હોમ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Hyper
gu: હાયપર

[ctx: keyboard-key-name]
en: Ins
gu: ઇન્સ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
gu: ઇન્સર્ટ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
gu: લેફ્ટ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Menu
gu: મેનુ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Meta
gu: મેટા

[ctx: keyboard-key-name]
en: NumLock
gu: નમલોક

[ctx: keyboard-key-name]
en: PageDown
gu: પેજડાઉન

[ctx: keyboard-key-name]
en: PageUp
gu: પેજઅપ

[ctx: keyboard-key-name]
en: PgDown
gu: પેજડાઉન

[ctx: keyboard-key-name]
en: PgUp
gu: પેજઅપ

[ctx: keyboard-key-name]
en: PauseBreak
gu: પોઝબ્રેક

[ctx: keyboard-key-name]
en: PrintScreen
gu: પ્રિન્ટસ્ક્રિન

[ctx: keyboard-key-name]
en: PrtScr
gu: પ્રિસ્ક્રિ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Return
gu: રીટર્ન

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
gu: રાઇટ

[ctx: keyboard-key-name]
en: ScrollLock
gu: સ્ક્રોલલોક

[ctx: keyboard-key-name]
en: Shift
gu: શિફ્ટ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
gu: સ્પેસ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Super
gu: સુપર

[ctx: keyboard-key-name]
en: SysReq
gu: સિસરીક

[ctx: keyboard-key-name]
en: Tab
gu: ટેબ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
gu: અપ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Win
gu: વિન
