kdelibs4 - en to mk translation catalogue (7 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
mk: Долу

[ctx: keyboard-key-name]
en: Home
mk: Дома

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
mk: Вметни

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
mk: Лево

[ctx: keyboard-key-name]
en: Menu
mk: Мени

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
mk: Десно

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
mk: Горе
