kdelibs4 - en to uz translation catalogue (8 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Delete
uz: Oʻchirish

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
uz: Pastga

[ctx: keyboard-key-name]
en: End
uz: Oxirga

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
uz: Qoʻyish

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
uz: Chapga

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
uz: Oʻngga

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
uz: Boʻsh joy

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
uz: Yuqoriga
