kio - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
bn: কাজ

en: Applications
bn: অ্যাপলিকেশন

en: Devices
bn: ডিভাইস

en: Mimetypes
bn: মাইম-টাইপ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
bn: আইকন বেছে নাও
