kio4 - en to hsb translation catalogue (9 entries)

en: Actions
hsb: Akcije

en: Applications
hsb: Programy

en: Categories
hsb: Kategorije

en: Devices
hsb: Graty

en: Emblems
hsb: Emblemy

en: Emotes
hsb: Emotikony

en: Mimetypes
hsb: Mime-družiny

en: Places
hsb: Městna

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
hsb: Wubjerće piktogram
